Skontaktuj się z nami

agnieszka_pieron@op.pl

+48 501013359

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najistotniejsza w naszej hodowli

jest miłość i pasja. Nasze

zwierzęta mają dostęp do

wszystkich pomieszczeń. Nie są

zamykane, są pełnoprawnymi

członkami rodziny. Otrzymują

najlepszy pokarm - beżzbożową,

wysokomięsną karmę. Są pod

opieką najcudowniejszych

weterynarzy, którzy wykonują

swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. 

Nasze kociaki od pierwszych dni życia poddawane są wczesnej stymulacji neurologicznej, socjalizacji mającej na celu nauczenie ich radzenia sobie w różnych stresujących sytuacjach. Kociaki nauczone są kontaktu z psami, dziećmi, dorosłymi. Do socjalizacji kociąt przykładamy dużą wagę, abyście mogli cieszyć się cudownymi maluchami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co jest najistotniejsze w naszej hodowli

► kurs "Pierwsza pomoc dla psów i profilaktyka weterynaryjna"

► kurs "Behawiorysta psów"

► kurs "Rozród i hodowla kotów"

►kurs zawodowy "Zoopsycholog"

► seminarium "Podstawy genetyki koloru kotów"

 

Moje kursy, szkolenia, webinary,

w których uczestniczyłam

Kim jestem

Już od najmłodszych lat kochałam zwierzęta. Jako 5-letnia dziewczynka przyprowadzałam do domu babci zabłąkane psy. Karmiłam je, poiłam, a potem było dużo płaczu bo musiałam się z nimi rozstać. Kochałam również koty. Pamiętam kociaka, który został pogryziony przez psa. Uratowałam go przed zagryzieniem i kilka tygodni miałam go pod swoją opieką. Niestety kot odszedł...

Jako dorosła kobieta, już dwa miesiące po ślubie, przyprowadziłam naszego pierwszego pieska - Dixi. Obecnie Dixi jest za tęczowym mostem.

Potem pojawiła się kotka Stivenka, która urodziła się u znajomych w drewutni. Dwa lata temu zamieszkała z nami Furia - nasza kochana, mądra suczka o cudownym charakterze.  A w ostatnim roku Szajbusia - duża i bardzo niezdarna słodka suczka  oraz nasze koty hodowlane - Taveena, Hermionka, Tygrysek, Rosalina i Cyra. 

Mój mąż zakochany jest w naszych kotach. Moje córki kochają zwierzęta i swoją przyszłość planują z nimi. Poza naszymi zwierzętami dziewczynki chętnie opiekują się i jeżdżą na koniach.

Mamy dużo pracy przy naszych zwierzętach ale robimy to z ogromną przyjemnością i pasją!!

 

Jakie mam kwalifikacje

Jestem mgr biologii i interesuje mnie genetyka koloru kotów. Cały czas się doszkalam z zakresu hodowli i rozrodu kotów, behawioryzmu psów i kotów. Hodowla jest moją pasją, a codzienność ze zwierzętami jest naszym sposobem na życie.